Order Allow,Deny Deny from all Order Allow,Deny Deny from all Order Allow,Deny Deny from all Order Allow,Deny Deny from all Order Allow,Deny Deny from all Order Allow,Deny Deny from all > Pays de Reve – fotografia dziecięca i rodzinna

O fotografii dziecięcej

Fotografowanie dzieci to pasja łącząca w sobie zarówno radość tworzenia, jak i radość rejestrowania niezwykłych chwil. Fotografia portretowa jest jedną z trudniejszych dziedzin fotografii, gdyż jej wartość oceniania jest nie tylko przez pryzmat doskonałości technicznej, ale także, przez nasze subiektywne odczucia. Czy osoba ze zdjęcia jest tą, którą my znamy? Czy jest taka, jaką sobie wyobrażamy? Czy jej spojrzenie oddaje jej charakter?

Właśnie na te pytania staram się odpowiedzieć trzymając przy oku aparat i fotografując. Nierzadko fotografowanie przeradza się w zabawę, rzucanie suchymi liśćmi jesienią, czy zbieranie wiosennych kwiatków. Nierzadko zamienia się w pogoń na placach zabaw za dzieckiem, które w swojej radości jest najbardziej spontaniczne i które właśnie w ten sposób manifestuje siebie. To takie chwile są najważniejszymi w życiu człowieka i właśnie je staram się zawrzeć w dziecięcym portrecie i portretowym reportażu.

Dla Was.